1979 Yılında imalat sektörü ile iş hayatına başlayan şirketimiz üçüncü kuşakta; perakende sektörünü de portföyüne ekleyerek Son kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermek adına yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

      Zaman içerisinde kendini sürekli geliştiren ve yeniliklere açık olan firmamız Moda Sektöründe sıcak satışta kendini ispatlamış ; Şimdi ise online satış mağazamız olan www.sermoda.com.tr adresinde siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekten onur duyuyar.

   Alanında kendisini yetiştirmiş uzman ekibimiz ile birlikte  www.sermoda.com.tr mağazamızı operasyon ve teknik birim olarak  uyumlu ve enerjik bir ekip ile yönetmekteyiz.

    Bizim www.sermoda.com.tr olarak misyonumuz tüketicinin en doğru ürünü , en uygun fiyatlarda ve kalitede , hiç bir zorlukla karşı karşıya kalmaksızın satın alabileceği bir hizmeti layığı ile yerine getimektir.

   Yine bu bağlamda SERMODA nın vizyonu ülke ve dünya çapında duygularına , beklentilerine dokunamadığımız tek bir müşterimiz kalmayıncaya dek çalışmaktır.

 

                                                                                                                                                       

 

GENÇ DİNAMİK KADROMUZ

Genç & Dinamik Ekibimiz Sizlerin Memnuniyeti Adına Sizler için Çalışıyoruz.

Ürünlerimizi Son Teknoloji Kullanarak Sizlerin En Doğru Tercihi Yapmanız için Özenle Dijitalleştiriyoruz.

Ürün Dijitalleştirme Sırasında Doğru Bilgilerin Siz Değerli Müşterilerimiz ile Paylaşılması için Tecrübeli Personellerimiz ile Hizmetinizdeyiz.

En Son Trend , En Yeni , En Moda Stiletto , Bot , Çizme , Dolgu Topuk Sneakers , Trekking , Sandalet , Babet , ve Birbirinden Şık Topuklu Ayakkabıları

Kazak , Gömlek , Elbise , Pantolon , Jean , Kaban , Short , T-Shirt , Tunik  , Bluz , Takı & Aksesuar , Çanta vb.. Ürünleri Büyük Bir Özenle Dijital Ortama Hazırlayarak , Doğru Ürün Açıklamaları ile Sizlere Doğru Bir Alşıveriş Deneyimi Sunmak Adına Hiçbir Fedakarlıktan Kaçınmıyoruz.

 

   

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

sermoda

Mağaza : 60. Yıl Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No: 79 / A Şahinbey Gaziantep

Mağaza : Konak Mah. Yavuz Sultan Selim cad. No: 70 /A Şahinbey Gaziantep

Depo      : Konak Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No: 70 / A Şahinbey Gaziantep 

Müşteri Hizmetleri      : +90 850 227 1 722

 

 

 

Dilek & Şikayetleriniz  : +90 505 753 92 46 ( Yönetim )

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR